KONST / Litografier / Färglitografier 17409201
nr 1740 9201
Färglitografier
2 st, Oidentifierad konstnär. "Eternal Blue & Green". Signerad, daterad -85, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x47 - 47x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:55:28
17/11 16:40:37